You are here: HomeKurioziteteTop Lista
1. Pastrues cumcakizash. Sic dihet, nese te ngjitet cumcakizi ne rroba, eshte shume e veshtire per…
1. Paisje per te thare manikyrin.Thjesht vendos gishtat poshte tubave dhe shtyp pompen si ne foto,…
Ne ditet e sotme cdo kujtim i bukur gjate jetes memorizohet nga te gjithe nepermjet fotove…
1. Kopshti i realizuar per Lojerat Olimpike 2008.                …
Per lapsat qe perdorin si femijet, te rriturit, arkitektet, inxhinjeret, mesuesit,..etj padiskutim qe kane nje prehese…
Nuk po shtojme asnje fjale me teper, thjesht shikojini keto foto kaq te bukura dhe kreative:
Te gjitha fotot kryesisht te perdorura per nje qellim te caktuar, si psh: marketing, modeling, revista…
Na ndodh te shikojme neper filma personazhe me lente te cuditshme por ka dhe njerez te…
1 Limon ( Dora e Budes).   2 Kastraveci Afrikane.   3 Fruti Dragoit.   4…
Martesa eshte momenti me i bukur i jetes per nje cift. Te dy thurrin plane, ide,…
Disa prej pikturave me interesante te bera ne trupat njerezore.
Ndodh shpesh qe gjate jetes te gjejme sozine tone, nje person te cilit i ngjajme ose…
Shpesh here, kur jemi te lodhur ose pak "gjumash" nga natyra,  mund te na zere gjumi…
Jo te gjithe njerezit kane aftesi te jene fleksibel. Madje ka nga ata te cilet nuk…