You are here: HomeKurioziteteTop Lista
50 futbollistet me te pasur ne bote te llogaritur sipas pages se tyre nder vite. Me…
Peshqit japoneze te quajtur "breeders" perpiqen gjithmon qe te riprodhojne lloje te reja peshqish. Po peshqit…
1. Femrat shpenzojne me shume para per rroba; meshkujt shpenzojme me shume per ushqime.Pothuajse 64 %…
10. Juventus: Juventus eshte ne vend te 10 me 21 milion fansa ne gjithe boten.9. Inter…
Ne pergjithesi,arsyeja e ndertimit te monumenteve eshte perkujtimi I nje ngjarje te rendesishme apo festimi i…
Ne ditet e sotme familjet jane kthyer ne familje "progresive" dhe me pak krijuese ne aspektin…
A e dini se muaji shkurt eshte muaji me festiv i vitit? Kjo sepse, ne kete…
Arti eshte nje fushe e gjere dhe teper impresionuese. Jane te pafund njerezit te cilet te…
1. Paris. Parisi është rezultati i një projektimi urban në mesin e shekullit të 19-të. Prej…
1. Marion Cotillard nga Franca.U konsiderua femra me e bukur ne bote jo vetem per pamjen…
Kur ke pasion dicka, mosha nuk perben fare rendesi. Shikoni 13 foto te personave te cilet…
Të rrisësh me dashuri të vegjëlit është një gjest human pë çdo kënd. Por kur dashuria…
Shpesh na ndodh qe gjate rruges te shohim persona te pastreh, te dehur etj qe jane…
Ndodh qe kur je duke bere foto per qejfin tende, befas te shfaqet diku ne ndonje…