You are here: HomeKurioziteteTop Lista11 Fakte rreth Hitlerit qe nuk i dinit

11 Fakte rreth Hitlerit qe nuk i dinit

Publikuar ne Top Lista Tuesday, 06 August 2013 10:34

1.Hitleri kurre nuk vizitoi nje kamp te vetem perqendrimi.

2.Dashuria e pare e Hitlerit ishte nje vajze cifute.Nga mungesa e kurajos ai kurre nuk i foli asaj.

3."Adolf Schicklgruber" do te kishte qene emri i Hitlerit.Babai i tij e ndryshoi emrin e tij ne vitin 1877.

4.Hitleri vuante nga stomaku, dhe per kete problem mori shume ilace per ta luftuar ate.

5.Hitleri drejtoi fushaten e pare publike kunder-duhanit ne historine moderne.

6.Gjate luftes se pare boterore,nje ushtar britanik shpetoi jeten e nje gjermani te plagosur,Hitlerit.

7.Hitleri kishte vetem nje testikul.

8.Hitleri i vuri bomben shtepise se nipit te tij ne Liverpool,keshtu qe ai u bashkua me floten amerikane per te luftuar kunder tij.

9.Hitleri kishte nje portret te Henry Ford ne tavolinen e tij,pasi e kishte frymezim.

10.Hitleri ishte nje vegjetarian dhe prandaj nxorri ligjet kunder mizorise se kafsheve.

11.Ne moshen 4-vjecare ndersa mbytej u shpetua nga nje klerike.

Lini nje koment