You are here: HomeKurioziteteTop Lista20 Fotot me te cuditshme nga fatkeqesite natyrore

20 Fotot me te cuditshme nga fatkeqesite natyrore

Publikuar ne Top Lista Wednesday, 17 July 2013 09:57

Ne bote ndodhin shume fatkeqesi natyrore te cilat shkaktojne dhe vdekjen dhe rrenimin e shume familjeve.Fatkeqesi natyrore qe mund ti quash katastrofa te cuditshme dhe nga menyra se cfare sjellin ato.Shperthime vullkanesh, carje toke, termete, tsuname, uragane e shume fatkeqesi te tjera kane perfshire disa vende te caktuara te botes.

Lini nje koment