You are here: HomeKurioziteteTe tjera
Gjithmonë flitet për martesat e këqija të cilat shkatërrohen, për tradhtinë, gënjeshtrat dhe të gjitha momentet…
Per cdo dite, per qindra njerez ne bote behen operacion per shkak te apandesitit. Apandesiti, nje…
Gjykatësi nga sheti Michigan i SHBA Ramond Voet, e ka dënuar veten me 25 dollarë gjobë…
Pse gjoksi i një femre, e tërheq aq shumë një mashkull? Sidomos nëse ai është i…
Një grua nga Missouri i SHBA është habitur teksa ka parë veten së bashku me burrin…
Seksi është argëtues, por jo aq sa edhe shkuarja në pishinë, bile kështu mendojnë holandezët. Në…
Projektimi i nje piste atletike vrapimi nuk perben ndonje risi: pjese e drejte, kthese 90 grade,…
Do të dalë në ankand Leica IIIa, aparati fotografik që përjetësoi momentin e puthjes së një…
A e keni degjuar ndonjehere shprehjen, "Zgjidhni fjalet tuaja me mencuri". Zakonisht disa veprime heroike ne…
Kjo eshte e jashtezakonshme. Aatma studio ka krijuar konceptin e Phone5S e cila pritet te dale…
Atë e kanë pagëzuar me emrin "Guevara" dhe ka vendosur të luftojë përkrah rebelëve në Siri…
"Pse keni nevoje per shume kepuce?" Nese kete pyetje ja u kane bere djemte, atehere ndoshta…
Kur jeni në dashuri ose në një lidhje të vështirë romantike, është shumë e lehtë të…
Fëmijët që shikojnë televizor në mënyrë të ekzagjeruar janë të prirur të zhvillojnë sjellje antisociale dhe…