You are here: HomeKurioziteteTe tjera
Të dua – një fjalë e shkurtër me një kuptim të madh. Nëse dy persona janë…
Nese burrat dhe grate do te kuptonin ndryshimet e tyre biologjike dhe psikologjike,ata do te kuptonin…
Një restorant në Moskë ka një politikë të pazakontë të punësimit, sepse punëson vetëm binjake, qëllimi…
Në Kinë u mbajt eventi i bukurisë "Miss Bikini Universe 2013", ku ndër 50 shtete pjesëmarrëse,…
BRITANI E MADHE - Një çift i lumtur ka pasur shastin të lindë trinjake identike, një…
Mbase duket e habitshme,por amerikanet ne te vertet konsumojne 8 bilion pula ne vit.Duhet te uleni…
Jyoti Amge vetem 63.5 cm e gjate nga India eshte gruaja me e shkurter ne bote…
Ne nje studim te rendesishem me 1.500 veta qe kishin lindur rreth vitit 1910, shkenctaret e…
Cdo sekonde: afro 30.000 veta vizitojne faqe pornografike ne internet. Cdo minute: perdoruesit e internetit dergojne…
Një studim i ri i cili është publikuar tregon se, ato që kanë të veshura take…
Ju mund te keni me shume miq ne facebook se vitin qe shkoi,por kur behet fjala…
Rrjeti i ri social "Hatebook" është vendi ku mund të publikoni gënjeshtra për miqtë dhe armiqtë…
Një grup i biznesmenëve e kanë shfrytëzuar popullaritetin e rrjetit social Twitter dhe në Spanjë kanë…
Marredheniet seksuale per here te pare shkaktojne ankth.Nje ndjenje nervozizmi per trupin tuaj,nevojat tuaja,nevojat e partnerit,dhe…