You are here: HomeKurioziteteTe tjera
Ndërsa efektet negative të duhanpirjes janë të njohura për këdo, ajo që shumë persona nuk e…
Nese keni rene ndonjehere ne dashuri, ndoshta e keni konsideruar ndenjen si nje fiksim. Dhe gjejeni…
A do te deshironit te dilni jashte me te dashurin tuaj por ne te vertet mos…
Njerezit me te famshem te Hollywood-it kane gjetur menyrat me te mira per t'u kujdesur per…
1. Emertime te ndryshme te Gjermanise. Shume besojne se ishte Jul Çezari qe i dha emrin…
Buzëkuqi është një objekt te cilin mendojmë se e njohim mire, por ne fakt mbi te…
Qyteti më i rrezikshëm në botë, çdo ditë ekzekutohen në mënyrë mafioze 3 persona! Bëhet fjalë…
Duhet të jetë një objekt për muze, por ja që përdoret çdo natë prej 400 vjetësh.…
Harroje se mund ta besh nepermjet punes profesionale. Nuk duhet ta braktisni punen profesionale para se…
Pra, ju e dini se studiuesit tregojne se, cdo gje qe ne bejne ne nje marredhenie…
Një fshesë me korrent nuk është konsideruar kurrë si një objekt luksi, pjesërisht sepse më të…
Duke filluar nga dita e nesërme, ora do të ndryshojë dhe akrepat do të ecin 60…
Një studim, që ka hulumtuar nëse ngjyra e flokëve tek meshkujt dhe tek femrat kanë lidhje…
Duhet te dini se cilat jane disa karakteristika qe e bejne mashkullin te kete frike apo…