You are here: HomeKurioziteteMistere & HistoriKlientja e McDonald merr suprize nje koke pule

Klientja e McDonald merr suprize nje koke pule

Publikuar ne Mistere & Histori Saturday, 07 December 2013 11:33

Nje grua merr nje suprize te padeshiruar nga McDonald.Ajo kishte porositur krahe pule ne nje pike fast food dhe sapo hap kutin sheh qe ne vend te kraheve te pules ishte nje koke pule e pjekur.Koka e pules qe perfshinte syte,sqepin dhe lafshen ishte e skuqur dhe e pjekur.Znj.Ortega kliente e rregullt e McDonald telefonoi menjehere stafin te cilet iu pergjigjen se nuk mund te kthente ate qe kish gjetur brenda ne kuti per te marr dicka tjeter.Ortega nuk eshte e sigurt nese do te ngrej padi ndaj tyre.

Lini nje koment