You are here: HomeKurioziteteMistere & HistoriGruaja e cila u gjet e gjalle 13 dite pas funeralit te saj

Gruaja e cila u gjet e gjalle 13 dite pas funeralit te saj

Publikuar ne Mistere & Histori Saturday, 24 August 2013 11:12

Familja e Sharolyn Jackson zbuloi kete jave se ajo ishte gjalle 13 dite pas funeralit te saj.Kjo histori nisi kur Jackson kete vit u raportua si person i humbur ne Philadelphia.Policia gjeti nje trup qe nga pershkrimi,si dhe prej 2 djemve te saj rezultoi se ishte Sharolyn Jackson.Jackson vdiq me 20 korrik 2013, dhe familja ne daten 3 gusht kreu ceremonine e funeralit.Mirepo per habine e te gjitheve te premten e kaluar Sharolyn u gjet ne nje gjendje te keqe mendore.Mirepo ceshtja per autoritet eshte se kush eshte atehere personi qe ne te vertet ka vdekur dhe u varros?!

Lini nje koment