You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Matthew Ellis , 29 vjecari konsumoi 7 litra uje dhe pas disa oresh ndjeu kriza te…
Policia ne Indonezi arreston nje grua filipinase 29-vjecare per arsyen se vriste dhe hante qenie njerezore.…
Në pamje të parë duket një njeri i qetë dhe aspak ofensiv, por brenda xhepave fsheh…
Zgjohet nga koma pas nje aksidenti dhe flet me theks francez. Ngjarja raportohet te kete ndodhur…
Një grua në SHBA ka thyer rekordin, pasi që nga viti 1978 ajo është arrestuar 396…
  Nje adoleshente nga Karolina e Veriut ne SHBA, qe ka lindur me nje problem te…
Një vogëlushe katër vjeç nga Oregoni në SHBA, shpëtoi motrën e saj të vogël, 2 vjeç,…
Ish-ylli i grupit "Oasis", Liam Gallagher, është një adhurues i flaktë i kopshteve me lule dhe…
Ekzistonte një mundësi tepër e ulët (1 në 70 milionë) që të ndodhte një gjë e…
Lauren Marbe përveçse është një vajzë e bukur është edhe tepër e zgjuar. Adoleshentja është cilësuar…
"Po kërkoj princin e kaltër". Është një ndër shprehjet që meshkujt e dëgjojnë shpesh herë në…
Në Gjermani janë gratë ato që ushtrojnë më shumë dhunë kundër partnerëve të tyre. Një lajm…
Keto jane fotot me te vecanta, dhe me te "rrezikshme" te bera ndonjehere.Pamjet impresionuese jane marre…
I frikësuar nga shpirtërat e ndodhura në varrezat pranë një aeroporti, një besimtar ortodoks hebre u…