You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Gruaja më e dobët në botë Valeria Levitin është e gjatë 1.72 metra, ndërsa e rëndë…
Nje grup sekret ne zonen e Seattle praktikon ritualet pagane per te qetesuar shpirtrat e pjellorise…
Nusja e veshur me te bardhe e cila mban ne vesh nje pale veth ne formen…
Per 500 vjet muslimanet ne Indine perendimore kane vazhduar traditen e hedhjes se foshnjave nga nje…
Claude Lamar Harris Jr,31 vjec  dhe Angela Prater Veale 43 vjece vendosin te shkojne ne teater…
Dizajneri Randy Sarafani cili sipas të gjitha gjasave është munduar shumë me pjesën "më të komplikuar"…
Ja nje menyre e embel per te dhene doreheqjen nga puna- nepermjet nje torte.Chris Holmes kishte…
Pronarët e kompanisë Stefan Sagmajster dhe Xhesika Volsh kanë vendosur që fillimin e ri të punës…
Qytetari nga Montreali Luka Rocco Magnotta, 29 vjec ushtronte per nje periudhe kohe modelingun dhe si…
Ndonëse shkenca ka provuar se një njeri nuk mund të mbijetojë më shumë se dy muaj…
Peggy Hill, nje grua 62-vjecare nga Florida eshte arrestuar se ka puthur ne hunde nje polic.…
Një djalë 2-vjeçar anglez është bërë anëtari më i vogël në moshë i Mensës, shoqëria më…
64-vjecari Thai Ngoc, i njohur si Hai Ngoc deklaron se nuk fle gjate nates qe prej…
Doktoret mbeten te befasuar kur pane vajzen 20 vjecare nga Kili qe ne vend te loteve…