You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Doktori David Matlock është i njohur në Los Angeles si "dizajner i vaginave". Kështu, Veronika është…
Instagrami ka fshirë adresën e një nëne, e cila kishte publikuar një fotografi ku bënte joga…
Ne Mars te vitit 2008,Art Price Jr. u arrestua pasi nje deshmitar verejti qe ai vervitej…
Kjo eshte historia me e cuditshme persa i perket listes financiare e cila ka nje fund…
Ashtu si shume anetare te gjenerates se tij,Paul Miller ka kaluar shumicen e jetes se tij…
Sipas nje artikulli ne psikologji : "Pothuajse te gjithe nga shoqerite polyandrous praktikojne ate qe antropologet…
Një student australian nisi të fliste kinezisht, një gjuhë nga e cila nuk dinte më parë…
Aghoris jane nje sekt hinduizmi ne Indine Veriore qe ende praktikojne kanibalizem.Ata konsumojne mishin e kufomave…
Ne disa pjese te Indise besohet se ne qofte se nje foshnje ka nje camcakez  te…
Nje gjyshe 90-vjecare fiton respektin  e shume njerezve ne Australi per menyren e saj te jeteses.Ajo…
Rituali ne Afrike ka te beje me nje praktike shume te cuditshme.Kjo praktike perfshin prerjen e…
Plot tre vjet Bao Lunin (24) nga Kina e kanë ndaluar në rrugë dhe e kanë…
Sheqeri eshte i mrekullueshem.Sheqeri eshte i embel.Sipas disa studimeve sheqeri eshte pergjegjes ndaj diabetit,obezitetit,prishjes se dhembeve…
Vetëm pak minuta para vdekjes së saj adoleshentja Kayleigh Lawrie (14) e parashikoi vdekjen e dhe…