You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Emri i saj është Sandra Ballentine dhe profesioni i saj është shkrimtare mode në Grande Mela.…
Një vejushë 37-vjeçare është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, pikërisht mbi…
Bill Mohr, krahas festimit të ditëlindjes së tij të 105-të dhe përvjetorit të 70-të të martesës…
Nese deshironi te eksploroni anen sadiste te njerezimit dhe te shihni sesi njerezit mund te jene…
"Përshëndetje, më ka ndodhur një incident i çuditshëm, kam nevojë për ndihmë". Me këtë fjali përballen…
Nëse në vendet e civilizuara të rrahësh një grua është keqtrajtim dhe vepër dhunë, në Etiopi…
Kate Thompson, shkrimtare, është sipas të gjitha gjasave "gruaja më rreptë" në Britani të Madhe, e…
Ka shumë njerëz që dridhen vetëm nga ideja se mund të kalojnë një natë në qeli…
Një çift aventurier në Ukrainë vendosi që të ndalonte në binarët e trenit për të bërë…
Pasi ditë më parë, Dailymail, kishte publikuar një foto ku Hitleri përngjante me një mace, sot…
Presidenti i Uruguajt,Jose Mujica ka fituar pseudonimin si presidenti "me i varfer" apo "me bujar" ne…
Bojana Danilovic ka nje pikepamje unike per boten.Per shkak te nje gjendjeje te rralle,ajo cdo gje…
Gjeniu i vogël i matematikës, nxënësi dhjetëvjeçar Max Janisch nga Meierskappel i Lucernit pas disa refuzimeve,…
Eshte mire te kesh nje qellim ne jete,por nje qellim i shprehur nga nje grua polake…