You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Sipas revistes "Forbes", Elizabeth Taylor eshte me e pasura ne listen e te famshmeve te vdekur,…
Cifti nga Shandong, province ne lindje te Kines, Sun Yucui 102 vjecare dhe burri i saj…
"E vura re kete vogelushe e cila kishte vendosur te dyja duart ne xham ku ne…
Ella Harper lindi ne Tennessee, ne vitin 1873, dhe njihej si "Vajza Deve". Ajo lindi me…
Kylie Hodgson 21 vjece nga Anglia eshte mulate, po keshtu edhe burri i saj 19 vjecar…
Bob Ewing ka bere nje rruge te gjate duke e bere ate "udhetim" me emocionuesin dhe…
Shkencetari nga Anglia, e ka gjetur menyren se si te terheq vemendjen e mediave, ka sajuar…
Qyteti verilindor i Borjas ne Spanje mblodhi vemendjen e shtypit pas “percmimit” qe banoret i ben…