You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Një student francez ka fituar mijëra euro duke shitur kanaçe me ajër të freskët. Antoine Deblay vendosi…
Billy Cohn dhe Bud Frazier,dy doktore nga Instituti i Shendetesise se Texas,te cilet ne Mars 2011…
Një italian është arrestuar pasi i kishte thënë baristit se është bos i mafisë, në mënyrë…
Në vitin 1961, Leonid Rogozov, 27 vjeç, ishte kirurgu i vetëm në ekspeditën sovjetike në Antarktik.…
Një burrë amerikan, i cili është arrestuar mbi 1.500 herë gjatë jetës, ka kaluar një tjetër…
Xhakarta, 18 nëntor - Në moshën 2-vjeçare i shokoi të gjithë pasi u fotografua duke pirë…
Nje dhi me emrin Gary u be nje problem shume i madh ne mbare vendin.Kjo ceshtje…
Walter Yeo, nje marinar britanik gjate luftes se pare boterore eshte permendur shpesh si personi i…
Familja Borges hynë në grupin e familjeve që në shtëpitë e tyre ruajnë kafshë shtëpiake të…
Nuk bëhet fjalë për të gjetur një të mesme. Një mace i ka shpallur luftë të…
Një grua 28 vjeçare nga Kina nga qyteti Mulinga, ka dëshiruar seks jashtë martesor dhe ka…
Dhe keni menduar se po te humbesh celesat e makines do te ishte dicka shume e…
Një fëmijë trevjeçar nga India i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike në tru, për t'u shëruar nga…
Nje adoleshente ne Siberi nxjerr dhe deklaron online ne ankand virgjerine e saj.   "Paraja  ne…