You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Lina Medina sot 78 vjec nga Peruja, ngeli shtatzane qe ne moshen 5 vjecare. Lines i…
Mijëra e mijëra njerëz po e përdorin edhe më shumë Facebook-un, por ka dhe nga ata…
Takoni zjarrfikesin me te shkurter ne bote. Zjarrfikësat shpesh portretizohen si heronj, si të tillë zakonisht…
Një 44 vjeçare nga Michigan shkoi në spitalin rajonal sepse kishte dhimbje në bark. 15 orë…
Amerikani Darren Taylor, hidhet nga 11 lartësi në një pishinë plastike 30 cm thellësi. 50-vjeçari Darren…
Vicki dhe Valeri Darger jane binjake pothuajse identike. Ato dhe kusherira e tyre Alina jane te…
Liew Thow Lin, eshte nje burre 70 vjece nga Malajzia, i cili ka lene te habitur…
Rob Spence i cili demtoi syrin e tij te djathte si pasoje e nje aksidenti ne…
Emri i tij eshte Xiao Zheng dhe eshte  nje adoleshent - student ne Anhui nje nga…
50 vjecari nga Chiang Mai ka fituar nje fame nderkombetare me bisnesin e tij teper te…
Nje shofer autobusi ne Austri u lavderua per ndershmerine e treguar, pasi dorezoi 390 mije euro…
Ne shtator te vitit 2004, mbi 31,000 student te Universitetit te Politeknikut ne Filipine thyen rekordin…
Ne fakt vendosja e pirsing eshte kthyer ne nje "trend", ku secili sipas deshires dhe tipit…
Ne fakt tingellon sikur po tregon  histori te ndonje zogu, por kjo eshte nje histori e…