You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Përveç ditës së martesës dhe ditëlindjeve të të afërmve, një njeri është e vështirë të mbajë…
Një burrë në Arabinë Saudite, jetonte plot 30 vjet me bashkëshorten e tij, por asnjëherë nuk…
Lena Pahlsoon ishte duke punuar ne kuzhine para Krishlindjeve te vitit 1995 dhe e hoqi unazen…
Josh Carliste, nje djale dhjetevjecar nga Casville ne Missouri te SHBA-se, mund te thote me plot…
Një 45 vjeçare nga Virxhina, Teresa Widener thotë se prej 20 vitesh, ha rregullisht gurët që…
Amerikani Doug Eaton nga Oklahoma City ka dashur te festoje ditlindjen e tij te 65-të ne…
New York - Edhe pse është vetëm 2 vjeç, Noah i di te gjithë emrat e…
Giuliani Stroe ka lindur ne Qershor te 2004 dhe eshte nje gjimnast nga Romania. Giuliano eshte…
Mënyrë e pabesueshme për të tërhequr klientët nga ana e një kompanie lavazhi në Kuala Lumpur…
Hollandezi Wim Hof, njihet ndryshe me nofkën Njeriu i Akullit. Ai është i aftë që të…
Dy prinderit me ngjyre jane surprizuar kur vajza e tyre ka dale bjonde dhe me lekure…
Valerie Spruill vendosi të martohej me një burrë 15 vite më të vjetër se ajo, por…
Freeman eshte nje burre 40 vjecar nga Australia i cili duket dhe sillet si nje 10…
Kjo është Natalie Cooper e cila ka një sëmundje misterioze. Cdo gjë që ajo ha e…