You are here: HomeKurioziteteCudira Njerezore
Thonë se në luftë dhe dashuri gjithçka është e lejuar, por kur Velida H. është kapur…
Rregulli është që të mos e ngacmosh ish të dashurën e sidomos ta kontaktosh atë gjatë…
Një kthim në kohën e Evës dhe Adamit duket se është trendi më i ri në…
Burri meksikan i cili u cilësua si burri më i shëndoshtë në botë, ka ndëruar jetë…
Një gruaje 80-vjeçare në Puerto Riko, i është bërë një varrim i pazakontë. Trupi i Georgina…
Martesat mes çifteve homoseksuale nuk janë më një risi në Shtetet e Bashkuara, ku numri i…
Edhe pse mjekët këshillojnë aktivitete të reduktuara gjatë 9 muajve të shtatzënisë, rrallë kush nga nënat…
Mediat britanike këtyre ditëve po shkruajnë për " të varurin e parë prej Selfi", bëhet fjalë…
Familja ia plotësoi amanetin e fundit motoçiklistit, Billy Standley, duke e varrosur mbi motoçikletën e tij…
"Pamja ime, ju bie në sytë njerëzve", kështu shprehet 25-vjeçari Nicky Beqiri, me origjinë shqiptare i…
Një 70-vjeçar në Itali, i fiksuar pas filmave pornografikë, është paraqitur në polici me një laptop…
Ekziston nje familje ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, saktesisht ne Kentucky, ku lekura e tyre…
"Nuk e kisha idenë e ditës apo orës. Shihja vetëm diellin dhe oqeanin. Nuk kam parë…
Lacey Wildd ka filluar të zmadhojë gjoksin që nga mosha 20-vjeçare. Ajo tash është 45 vjeçe…