You are here: HomeKuriozitete
Thonë se në luftë dhe dashuri gjithçka është e lejuar, por kur Velida H. është kapur…
Rregulli është që të mos e ngacmosh ish të dashurën e sidomos ta kontaktosh atë gjatë…
Për 4 persona * 1/2 kg spageti e 2 kokë qepë* 250 gr mish i grirë*…
Një kthim në kohën e Evës dhe Adamit duket se është trendi më i ri në…
Burri meksikan i cili u cilësua si burri më i shëndoshtë në botë, ka ndëruar jetë…
Në një plazh në Turqi është gjetur një delfin me dy koka. Mesa duket specia nuk ishte…
Fshatra pluskuese, tregje qe gumezhijne, rruge plot motocikleta qe transportojne qe nga pulat e gjalla  e…
Nga e kane origjinen racat njerezore?   Cfare thone ekspertet? Organizata e Kombeve te Bashkuara per…
Një gruaje 80-vjeçare në Puerto Riko, i është bërë një varrim i pazakontë. Trupi i Georgina…
Një letër shumë interesante dhe e sinqertë e një 25 vjeçareje e cila ka rënë në…
Shkencëtarët pohojnë se forma e trupit të femrës mund të ofrojë çelësin për të kuptuar jetën…
E keqja dhe mizoria njerëzore ndaj kafshëve me të vërtetë që nuk paska kufi! Në Kinë, jeton…
Për fjalën gjini Romakët përdornin fjalën sexus – sexus potior për seksin e fortë dhe sexus…
Gjarperinjte nuk kane gjymtyre per te levizur, prandaj u duhet nje lekure e forte qe t…