You are here: HomeAuto
Lotus ka deklaruar sefundmi se Coca-Cola do te jete sponsor ne Formula 1. Pas nje kohe…
Mercedes-Benz ka njoftuar se ka marre kontroll te plote ne skuadren e Formula 1. Kompania Gjermane…
Cili mund te jete konkurenti me i forte i BMW X6? Audi mund te jete nje…
Ener-G-Force eshte nje koncept per makinat e patrullimit ne autostrade. Makina eshte nje pasardhese e modelit…
Nje Toyota GT86 e vogel montohet ne nje skene ne nje kohe shume te shkurter.Ndertuesit e…
CEO i Fiat, Sergio Marchionne ne nje interviste per Automotive News Europe ka dhene disa detaje…
Volkswagen ka dhene disa detaje per versionin "Exclusive" te Beetle dhe Beetle kabriole. E dizenjuar nga…
Megjithese nuk jeni mesuar te shikoni shpesh ne rruge, forcat e policies ne mbare boten do…
Lamborghini ka dhene te gjitha detajet e modelit te shume-pritur Aventador Roadster. Kompania Italiane me ne…
Vellano Wheels i ka dhene modelit GTB Fierano nje pamje te re. Makina Ferrari 2 vendeshe…
Duket se Aston Martin eshte gati per te dale ne shitje. Aksioneri me i madhe, kompania…
SEMA (Special Equipment Market Association) u mbajt nga data 20 Tetor deri ne 3 Nentor 2012…
Mbas prezantimit te konceptit ne Prill, marka Spanjolle e makinave zbuloi versionin e ri Ibiza CUPRA…
Ju kujtohet Mazda RX 7? Duket se kompania Japoneze e makinave ka plane per te risjelle…