You are here: HomeAuto
Projekti Inferno eshte paraqitur per here te pare ne 2012 dhe tani modufikuesi Rus i makinave…
Mazzanti ka prezantuar disa detaje per makinen e tyre Evantra V8. Makina ka motor V8 7.0…
Nje koncept interesant eshte prezantuar nga dizenjatori Turk i makinave Uger Sahin. Makina perfaqeson nje version…
Qoros prezantoi disa skica per modelin e ri. Teper interesante, makina futuristike duket shume elegante dhe…
Kompania Gjermane qe modifikon makina TIKT ka prezantuar Mercedes C63 AMG Black Series Coupe ne Essen…
Ky, Lammborghini Miura ka dal ne Berlin dhe po diskutohet, replikohet nese ajo eshte nje Miura…
Javen e kaluar, Galpin Auto Sports njoftoi se super makina qe pritet te prezantohet seshpejti eshte…
Per te debutuar ne kampionatin botror te rrally, Volkswagen ka ndertuar makinen e re me 220…
Me heret gjate kesaj jave BMW prezantoi disa foto per koncetin e tyre per serine 4…
Momo eshte nje emer qe ngjan me shume me stilin Italian, por kesaj radhe kompania e…
Sapo ka filluar Los Angeles Auto Show, dhe markat me te medha te makinave jane aty…
Duke perdorur teknologjine e trenave super te shpejte Shinkansen Bullet, Japonia ka njoftuar gjate javes per…
Venom GT 2013 do te kete motor biturbo V8 7.0 liter me 1500 kuaj fuqi –…
Ne nje interviste per Auto Express, shefi i seksionit teknik te Audi, Wolfgang Durheimer deklaroi se…