You are here: HomeAuto
Ferrari F150 ka qene ne qender te vemendjes javet e fundit, me disa foto qe qarkullojne…
G-Power ka nje program interesant per modifikimin e pjeses se brendshme te BMW. Modifikuesi Gjerman i…
Projekti i fundit i Hennessey eshte Venom GT, e cila ka thyer rekordin e botes si…
Kompania Britanike e makinave Aston Martin duket shume e impenjuar me modelin Rapide S. Modeli vjen…
Po eshte e vertet. Audi planifikon te ndertoje sistemin e saj autonom te drejtimit per makinat…
Toyota dhe BMW kane konfirmuar zyrtarisht per bashkepunimin e tyre ne ndertimin e nje makine te…
Me ne fund, McLaren do te jap disa detaje me shume per supermakinen P1. Kompania Britanike…
Volkswagen ka vendosur te prezantoj konceptin Passat Performance javen e ardhshme ne Detroit Motor Show. Cfare…
Ne vitin 2011 dizajneri i makinave nga Azerbaxhani Samir Sadikhov mori pjese ne konkursin e Ferrari…
Bently sefundmi ka zbuluar modelin e ri 2013 Continental GT Speed Convertible. Kompania Britanike e makinave…
Audi ka vendosur te ndaloje gjeneraten e re te A2. Ne nje interviste te dhene sefundmi…
Ndertuesi Francez i makinave nxorri detaje te tjera per super makinen Renault Alpine. Ashtu sic mund…
MINI ka prezantuar zyrtarisht 2013 Paceman John Cooper Works (JCW). Sipas disa zerave dhe spekulimeve makina…
Santa Claus i ka derguar te gjitha dhuratat per kete vit dhe per ju qe nuk…