You are here: HomeAuto
Nje ere e re per makinat e transportit. Antos eshte e ardhmja e kamioneve te transportit…
Volkswagen ka prezantuar ne Gjeneve versionin R Cabriolet, qe i perket gjenerates se 6 te Golf.…
Kompania Kanadeze qe modifikon makina ZR Auto prezantoi projektin e saje Lamborghini Gallardo bi-turbo te quajtur…
Cars For Stars, kompania Britanike per makina luksoze me qera ka shfaqur deshiren e saj te…
Kompania Gjermane e modifikimit te makinave Hamann ka prezantuar BMW M5 te modifikuar ne panairin e…
Me heret qarkullonin zera se nje model special do te ndertohej nga Lamborghini ne pervjetorin e…
DMC ka shfaqur projektin e fundit te saj, McLaren MP4 Velocita. Makina eshte prezantuar disa dite…
Ne vitin 2011, nje vit mbasi u shkeput nga General Motors ,Saab prezanti nje koncept interesant…
Volkswagen ka paraqitur modelin e saj te fundit te serise me te pelqyer te kesaj marke,…
Carlsson ka permiresuar programin e saj per Mercedes-Benz CLS63 AMG   CK63 RSR do te prezantohet…
Keto jane disa foto te bera makines hibride BMW i8 gjate testimeve.   BMW do ta…
Lamborghini ka bere gati shishet e shampanjes per muajin Mars, kur do te prezantoje makinen me…
Nissan ka njoftuar per planet e saj per te ndertuar nje makine konkurente te Volkswagen Golf.…
Sipas Friedrich Nitschke, shef i divizionit M, BMW mendon te ndertoje nje super makine M8 dhe…