You are here: HomeAuto
Kompania Ruse e modifikimit te makinave ka prezantuar nje program per Porsche Cayenne. Kesaj radhe kane…
Pas shume zerave per Maserati Ghibli, ja ku vijne fotot e para zyrtare. Makina pritet te…
Kompania Britanike, Kahn Design i ka dhene nje pamje te re makines Gjermane me kater dyer.…
Javen e kaluar BMW ka prezantuar konceptin e X4. Sic pritej makina eshte ne po ato…
Autocar ka dhene lajme interesante per Bentley. Kompania Britanike po punon per nje makine te re,…
Land Rover ka prezantuar modelin me te shpejte dhe me te komforte qe kane ndertuar ndonjehere.…
Edhe pse 500 cope makina LFA jane shitur, Lexus po pregatitet per nje makine tjeter te…
Nese nuk doni te rrini ne trafik per minuta dhe ore te tera, duhet tju njoftojme…
Javen e kaluar, Senner Tuning prezantoi projektin e saj qe perfshinte Mercedes SLS AMG Roadster.  …
Hyndai ka prezantuar nje koncept interesant ditet e fundit. E quajtur HND-9, makina do te prezantohet…
Ne kemi pare disa makina qe punojne me energji elektrike, dhe kjo qe do ju tregojme…
Kompania Gjermane DMC ka prezantuar projektin e fundit te Ferrari F12 Berlinetta. Makina e njohur si…
McLaren MP4-12C mund te beje cerek milje ne 10.55 sekonda me shpejtesine 216.55 km/ore.   Makina…
VATH ka prezantuar nje program modifikimi per modelin Mercedes-Benz A250 2013. Makina e modifikuar ka motor…