You are here: HomeAuto
Sot Kawasaki ka prezantuar modelin ZX-6R 2013 ne New York.   Thuhet se motorri ka 636…
Volkswagen Golf 2013 u prezantua zyrtarisht ne New National Gallery ne Berlin, Gjermani. Dizajni i makines…
Rreth nje muaj me pare Jaguar prezantoi ne publik konceptin e C-X75, ku u prit me…
Serisht A. Kahn Design ben permiresime te dukshme ne modelin Q7. Kete radhe Quattro 3.0 me…
Motorri 6.3 litra e ben F12 Berlinetta makinen  Ferrari me te shpejte, qe mund te perdoret…
Luiz de Dasto Designs po bashkepunon me te famshmin ndertuesin e makinave te vjetra luksoze Aston…
Mercedes C-Class Coupe tashme ka nje pamje te re te propozuar nga Mansory, kompania qe modifikon…
FLIZ vjen nga gjermanishtja “flitzen” qe do te thote jepi shpejtesi…me kembe… Midis nje biciklete dhe…