You are here: HomeAuto
Makinat e modifikuara nga kompania amerikane e specializuar ne ridizenjimin e makinave sportive duke ndryshaur jo…
Modeli aktual Audi Q7 zyrtarisht është prezantuar në vitin 2005 në panairin e veturave në Frankfurt…
Pininfarina dhe BMW kane krijuar kete concept impresionues. Ky model Gran Lusso Coupe do te prezantohet…
Aktiviteti Boiston Cars and Coffee u mbajt ne Larz Anderson Auto Musem ne Massachusetts. Ne kete…
Revozport eshte nje kopmani qe modifikon makina dhe kesaj radhe ata kane perzgjedhur Ferrari F12 Berlinetta.…
Porsche prezantoi modelin Porsche Spyder 918 si nje koncept ne vitin 2010, sot ka dale versioni…
Nje koncept i ri nga Volkswagen eshte prezantuar se fundmi, e quajtur Widebody Golf, ka motor…
Lamborghini befason serisht me krijesen me te fundit Lamborghini Egoista, qe ka marre linjat e dizajnit…
Eshte e njohur se Forcat Policore te Dubai, kane patur makinat me te mira ne bote.…
Corvette prezantoi makinen e 2014, Corvette Stingray dhe cmimi i baze nuk eshte shume me i…
Disa foto per pjesen e brendshme po qarkullojne per Mercedes-Benz S-Class 2014. Sipas informacioneve te fundit…
Koncepti i MG CS beri debutimin e saj te pare, dhe i surprizoi te gjithe. Dizajni…
Nje model special eshte ndertuarr ne Hollande, Boxster S Red 7. Kjo makine eshte nje zgjedhje…
Kompania KTW ka modifikuar Mercedes-Benz C63 AMG. Motorri V8 6.3 litra eshte permiresuar per te dhene…