You are here: HomeAuto
Clio duket me seksi se kurre... Sic pritej, dizajni i Renault Clio RS 200 eshte me…
Maserati do te prezantoje makinen e re GranCabrio MC kete jave ne Paris Motor Show. Maserati…
Audi R8 eshte trajtuar si "mbretereshe" keto dite sepse Prior Design i ka dhene pamjen me…
Jeep Hurricane eshte nje makine 4x4 dhe u prezantua ne Detroit ne North American Auto Show.…
Volkswagen ka perse te krenohet keto dite. Departamenti i shitjeve ne Amerike ka njoftuar se Passat…
Ska me mire se te udhetosh per pushime ne nje shtepi levizese.   Futuria eshte nje…
Brabus vjen me nje model te ri per 2013, Mercedes SL-Class. Modifikimet e jashtme jane: parakolp,…
Ja ku eshte nje koncept interesant... McLaren ka dhene detajet e para per modelin e tyre…
118 WallyPower eshte nje jaht luksoz, 36 metra i gjate me shpejtesi maksimale 70 milje ne…
Kur flasim per modifikim te makinave, na shkon ne mendje bishti i makines, ngjyrat, shiritat anesore,…
Aston martin, ka publikuar disa foto per modelin e 2013 Vanquish. Makina eshte projektuar per te…
Superbus eshte nje koncept i ri, per transportin urban apo personal. Per kete super autobus, i…
Peugeot po vjen me nje koncept interesant. Imazhet qe qarkullojne ne internet paraqesin Peugeot Onyx.  …
Krahasuar me nje makine, motorri eshte me i lire dhe me eficent ne konsum. Pra kjo…