You are here: HomeAutoMakina me e shtrenjte dhe me luksoze Range Rover

Makina me e shtrenjte dhe me luksoze Range Rover

Publikuar ne Auto Wednesday, 30 October 2013 11:00

Kompania britanike ka prodhuar modelin më të shtrenjtë dhe luksoz të Range Rover 4x4. Makina është paraqitur sot dhe ajo ka një çmim prej 140 mijë paund. Kjo makinë do të ofrohet në të gjitha ngjyrat. Ndenjëset janë të stilit të avionëve me TV dhe masazhator. Për herë të parë në 20 vjet Jaguar Land Rover do të ofrojë një makinë të gjatë në përpjekje për të kapur dhe tregun e limuzinave. Range Rover Autobiography Black do të prezantohet në panarin ndërkombëtar të makinave në Dubai më 5 nëntor. Range Rover është një prej makinave më të përdorura nga personave VIP, si Daniel Craig, Brad Pitt, Princi William etj..

 

Lini nje koment