You are here: HomeAuto
Marka e mirënjohur e prodhimit të makinave "Jaguar Land Rover", ka testuar modelin e fundit të…
Prodhuesi "Mercedes" prezantoi zyrtarisht konceptin e ri Coupe SUV, në panairin e automjeteve të këtij viti…
Vitin e kaluar, "Jaguar" prezantoi modelin XFR-S, versioni më i fuqishëm i modelit të popullarizuar XFR,…
Opel Astra GTC është një nga makinat që tërhoqi vëmendjen e adhuruesve të saj që në…
Në maj të këtij viti, keni pasur mundësi për të lexuar në lidhje me versionin Volvo…
Publikohen imazhet e Lamborghini Veneno Roadster në në versionin kabriolet i Coupe-së i cili është e…
Kompania britanike ka prodhuar modelin më të shtrenjtë dhe luksoz të Range Rover 4x4. Makina është…
Opel Insignia kohë më parë ka pasur premierën botërore në panairin e Frankfurtit. Dhe modeli i…
Kompania japoneze "Toyota" arriti ta ruajë titullin e brendit më të vlefshëm automobilistik në botë. Ajo…
Opel-i gjeneratën aktuale të Astra-s e ka prezantuar më 2009, derisa gjenerata e re pritet të…
Ëndrrave të shumë adhuruesve të shpejtësisë ua ka ardhur fundi, pasi Bugatti ka demantuar zërat se…
Modeli sportiv i Toyota-s, GT86 i zhvilluar në bashkëpunim me Subaru, është bërë objekt i dëshirës…
Karakteri sportiv i BMW X4, është potencuar me lojë dinamike të vijave si dhe me dimensionet…
Kete muaj Lamborghini feston 50 vjetorin e saj. Jane 50 vite me kete super makine, 50…