Aplikacioni i ri ne Instagram, po vjen !

Aplikacioni i ri ne Instagram, po vjen !

"Instagram" ka lansuar aplikacionin i ri, që u mundëson përdoruesve që me një teknikë "timeleps" shpejt dhe thjesht të krijojnë...

Mish i ferguar

Mish i ferguar

Për përgatitjen e këtij specialiteti nevojiten 300 gramë mish të prerë, të vendosur në një pjatë të thellë. Mbi mishin...

Tuna le per te deshiruar me pamjen e saj

Tuna le per te deshiruar me pamjen e saj

Nëse s'do kishim parë të dashurin e saj Cozman aty afër, ka gjasa që Tunën të mos e kishim njohur....

Ka jetë të përkryer seksuale

Ka jetë të përkryer seksuale

Kim Kardashian në mënyrë të hapur ka folur për revistën "GQ" rreth jetës së saj private. Gjithsesi se videoja e...

Palermo e humb Ujkanin pa para

Palermo e humb Ujkanin pa para

Palermo mund ta humb Samir Ujkanin pa para, gjatë verës se vitit të ardhshëm. Portierit kosovar i skadon kontrata në...

Le burrin dhe tre femijet, dashurohet me vjerren ?!

Le burrin dhe tre femijet, dashurohet me vjerren ?!

Thonë se në luftë dhe dashuri gjithçka është e lejuar, por kur Velida H. është kapur në marrëdhënie dashurie me...

Burgoset sepse i shkruajti ish-te dashures 21,807 here brenda 10 muajve ?!

Burgoset sepse i shkruajti ish-te dashures 21,807 here brenda 10 muajve ?!

Rregulli është që të mos e ngacmosh ish të dashurën e sidomos ta kontaktosh atë gjatë gjithë kohës. Një burrë...

Spageti me salce bolonjeze

Spageti me salce bolonjeze

Për 4 persona * 1/2 kg spageti e 2 kokë qepë* 250 gr mish i grirë* 1 lugë erëza të përziera*...

Lakuriq në takimin e parë të dashurisë, trendi më i ri në SHBA?!

Lakuriq në takimin e parë të dashurisë, trendi më i ri në SHBA?!

Një kthim në kohën e Evës dhe Adamit duket se është trendi më i ri në takimet dashurore në Shtetet...

«
»

Te perzgjedhura

Video

10 Kafshet me te medha ne bote

10 Kafshet me te medha ne bo...

1.Gjigandi George Fatkeqesisht me 17 Tetor 2013 u nda nga jeta.Ky eshte qeni qe ka thyer...

8 Frutet qe ndoshta akoma nuk i keni provuar

8 Frutet qe ndoshta akoma nu...

1.Safou Nje peme me gjelberim te perjetshem e gjendur ne pyjet tropikale te Afrikes dhe Nigerise.Keto...

«
»

Top Lista

Sport

Palermo e humb Ujkanin pa para

Palermo e humb Ujkanin pa para

Palermo mund ta humb Samir Ujkanin pa para,...

Shqiperia triumfon ndaj Portugalise !

Shqiperia triumfon ndaj Portugalise !

Një gol i mrekullueshëm i Bekim Balës i...

Louis Van Gal: Manchester eshte i shkaterruar

Louis Van Gal: Manchester eshte i shkaterruar

Luis Van Gal mendon se ka trashëguar një...